Poduszka tłumiąca do centrali Pearl BDM-F
4.5
-
Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
788 028 514
Opis
⭐ Pearl BDM-F – Profesjonalna Poduszka Tłumiąca do Bębna Basowego
Pearl BDM-F to idealne rozwiązanie dla perkusistów poszukujących skutecznego i estetycznego sposobu na kontrolę brzmienia bębna basowego. Dzięki przemyślanej konstrukcji skutecznie tłumi niepożądane rezonanse, nie tracąc przy tym pełni i dynamiki dźwięku.
Najważniejsze cechy:
✅ Efektywne tłumienie – eliminuje niekontrolowane rezonanse, nie „dławiąc” brzmienia centrali.
✅ Regulacja siły tłumienia – przeszycia w trzech miejscach pozwalają dostosować poduszkę do własnych preferencji i charakterystyki bębna.
✅ Stabilność podczas gry – wyposażona w rzep, który zapobiega przesuwaniu się poduszki, co jest szczególnie przydatne przy pełnym naciągu rezonansowym.
✅ Estetyczne i trwałe wykonanie – profesjonalny wygląd oraz solidne materiały gwarantują długą żywotność.
Wymiary:
- Szerokość: 58 cm (w najszerszym miejscu)
- Długość: 35 cm
- Grubość: ok. 3 cm
Pearl BDM-F to doskonały wybór dla perkusistów ceniących zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Sprawdza się w różnych gatunkach muzycznych, oferując precyzyjną kontrolę nad brzmieniem bębna basowego.